מלונות דיסקרטיים ומיוחדים מאוד

מלונות דיסקרטיים ומיוחדים מאוד בת"א – מחפשים בקוצר רוח נופש פרטי ורומנטי במחרים שווים ? כל חדרי הנופש הדיסקרטיים פרטיים בתל אביב – אצלנו באתר.. מוזמנים לאהוב! דיסקרטיות זה שם המשחק ! המון זוגות ממש מחפשים להתארח בחדרים דיסקרטיים ומיוחדים מאוד, או חדרים דיסקרטיים לפי שעות, מכיוון שהם מציעים יתרונות רבים, בשל הדיסקרטיות והפרטיות שהאירוח נותן, בשל המחיר האטרקטיבי, וכמובן האקט הרומנטי שמהווה החוויה ועושה פלאים לזוגיות. חדרים דיסקרטיים דיסקרטיים ומיוחדים מאוד מושכרים בדרך כלל לפי שעות, באמצע היום או באמצע הלילה, בסופי שבוע ובימי חול.

 

העדיפות הגדול של חדרים דיסקרטיים לפי שעות הוא הנופש הלא נוקשה שמאפשר לכם להגיע אל החדר אירוח או החדר אירוח בכל שעות שתבחרו בספונטניות מוחלטת והמחיר ? יגרום לכם לרצות להישאר עוד ועוד.. מה הם חדרים יוקרתיים דיסקרטיים? חדרים דיסקרטיים הם חדרים דיסקרטיים שהאירוח בהם הוא לרוב אנונימי, זה בא לידי ביטי במיקום החדר או החדר אירוח, הכניסה לרוב תהיה פחות חשופה ולא לעיני כל, החניה לאורחי האזור תהיה מוצנעת ואינטימית, יש מקומות בהם ניתן לראות גם שערים חשמליים וחניה דיסקרטית, כך גם לגבי התשלום בשביל הנופש שנעשה אף הוא באופן אנונימי וניתנת האפשרות להעביר את התשלום בעזרת ארונית קטנה שירות או שניתן להשאיר את התשלום במקום שייקבע מראש עם בעלי הנקודה, הכניסה הדיסקרטית אל החדר אירוח, ללא מפגש עם הצוות מתאימה לזוגות שממש לא מסוקרנים להיחשף מכל מיני סבות ולאו דווקא הסיבות האסורות, הרבה זוגות מהציבור הדתי מגיעים לצימרים דיסקרטיים על מנת לשמור על צניעותה של האישה, כדי שזה לא ייראה זול מכובד ומעבר לכך שהם לא מעוניינים שהם נמצאים שם.

 

חדרים לפי שעה דיסקרטיים פרטיים מה יש בהם ? מלבד האופי הפרטי המאפיין צימרים אלו, המתארחים בהם יוכלו להשתעשע מפינוקים ממש כמו בצימר רגיל או כל חדר אירוח בבית מלון, בחדרים דיסקרטיים ומיוחדים מאוד תיהיה לכם האופציה לחפש מיטה זוגית נוחה, חדר אירוח רחצה, סבונים ומגבות, מיזוג אויר כמובן, מסך טלוויזיה בכבלים, כיבוד לא קשה ועוד מבחר רחב של מנעמי החיים שהופך שעות לא גדולות לרגעים ממש גדולים של הנאה זוגי רומנטי.

 

צימרים מסוימים אף מציעים אמבט זרמים דיסקרטי ומענג באופן מיוחד מאוד. חדרים דיסקרטיים בתל אביב – העיר תל אביב מציעה מבחר אינסופי של חדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש, צימרים ודירות המושכרות לפי שעות, הנמצאות בכל מיני אזורים בעיר הן בשטחים פרטיים, בבניני מגורים, ועשרות בתי ממלון ומלונות בוטיק המציעים שירות חדרים דיסקרטיים לפי שעות, לכן חדרים דיסקרטיים אלו גם ישמשו תיירים ומטילים המגיעים לעיר ומנסים למצוא נקודה זול ונוח להעביר בו כמה שעות של מנוחה מבלי לשלם המון כסף כיאה למלונות היוקרה שיש בעיר.

 

על הנופש תשלמו לפי התקופה בו שבהית בחדר ולא כמו בבתי מלון רגילים שגובים מחיר מלא גם אם השתמשתם בחדר כשעה או שעתיים. חדרים דיסקרטיים לפי שעות בתל אביב ביכולתכם לחפש בקרב מרכזי קניות ובילוים, חוף הים והטיילת וזה מה שהופך את הבילוי למושלם.

צימרים חדרים לפי שעות בתל אביב - צימר : מלון שיק תל אביב
באזור: מרכז, תל אביב | בישוב : תל אביב - כתובת : לוינסקי 106ניווט
נווט למקום

מלונות דיסקרטיים ומיוחדים מאוד

הדירות נגישות וקרובות למסעדות רבות ובתי קפה חם מצוינים בתל אביב. כמה זה עולה לנו ? המחיר שגובים בשביל נופש לפי שעות, הוא פשוטו כמשמעו, לפי שעות. עלות שעת נופש בחדר כזה נעה בין 70-100 שקלים בלבד. שעות נוספת תעלה בין 60-90 שקלים חדשים וכמובן ביכולתכם לגלות קומות המציעים מראש נופש של 3-4 שעות במחיר גלובלי המסתכם במעט מ אוד כסף וזאת לעומת בתי מלון שגובים מחיר בשביל לילה בלי להתחשב בזמן השהייה בחדר, כשהמחיר הוא יקר יותר כמו שניתן להבין.

 

אתר זה מציג לפניכם מקומות לינה המציעים נופש פרטי לפי שעות בתל אביב ואזור המרכז, מלבד חדרים לפי שעות בתל אביב, תיהיה לכם האופציה גם לאתר מקומות בילוי מומלצים, מסעדות, מועדונים ומבחר אטרקציות לאלה המגיעים ליום כיף בעיר הענקית ומעוניינים לרוות הנאה בכל רגע. צוות האתר מאחל לכם גלישה מהנה.

 

צימרים חדרים לפי שעות בתל אביב - צימר : מלון שיק תל אביב
באזור: מרכז, תל אביב | בישוב : תל אביב - כתובת : לוינסקי 106ניווט
נווט למקום